Pitypang Tagóvoda

Intézményünk Budapest egyik folyamatosan fejlődő és megújuló városrészén, a XVIII. Kerületi Havanna lakótelepen helyezkedik el. Az óvoda épülete, esztétikusan kialakított udvara üde színfolt a lakótelepi környezetben. Óvodánk öt, életkor szerint vegyes csoporttal működik, melyek létszáma átlagosan huszonöt fő. A nevelési feladatokat egy tagóvoda vezető, óvodapedagógusok, egy szociálpedagógus és technikai dolgozók közreműködésével végezzük. Az óvodapedagógusok munkáját pedagógiai asszisztensek segítik. Szakmai munkánkat és a gyermekek egyéni fejlődését rendszeresen érkező szakemberek támogatják – pszichológus, fejlesztőpedagógus, gyógypedagógus, gyógy testnevelő, logopédus. Az intézményben folyó nevelési feladatok ellátására jól felszerelt Családi- és logopédiai szoba áll rendelkezésünkre, valamint kialakításra került a Pitypang kuckó is, ahol lehetőség van kisebb csoportos tevékenységek, kísérletek élmények megvalósítására.

Pitypang Parti 2022

2022. szeptember 23 - Színes világ a Pitypang Óvodában