Befogadó játszóteret és közösségi parkot nyert a kerületünk a gyerekeknek!

A „Budapest Közösségi költségvetés 2021/2022.” ötletei között két 18. kerületi ötlet is szerepelt, amelyek közül az egyik, a befogadó játszótér dobogós helyen végzett, így megvalósulhat.

Elkezdődtek a fejlesztések és felújítások a Zöld Liget Tagóvodában

Két új vizesblokkal, nevelőtestületi szobával, mosókonyhával és sókuckóval bővült a Zöld Liget Tagóvoda.

Forgalomlassító csomópont épül a Zöldike Tagóvoda szomszédságában

A forgalomlassítás az óvodás gyermekek nyugodt játékához és csendesebb mindennapjaihoz is hozzájárul majd

Két Havanna lakótelepen található tagóvodánk is megújul idén.

A Havanna lakótelepen tálálható óvodák udvarfejlesztése megkezdődött. Az idei évben a BP18 Egyesített Óvoda - Bóbita és Eszterlánc Tagóvoda felújítását támogatja a XVIII. kerületi önkormányzat.

Tornaszoba felújítás a Nyitnikék Tagóvodában

A tornaterem újrabetonozása, a bejárati ajtó, radiátorok cseréje, a festési munkák elvégzése után új sportpadló burkolatot kap a tornaterem.

Új játszóvárat avathattunk a Csemete Tagóvodában

Elkészült a kerületi Csemete óvoda új játszóvára, ami 130 óvodás gyermek mindennapjait színesíti majd

Családi szoba várja a szülőket és a gyermekeket a Zenevár tagóvodában

A partneri együttműködés lehetőségét biztosító szoba kialakítása Vecsei Brigitta tagóvoda-vezető kreatív elgondolásai és szakmai koncepciója alapján valósult meg.

Megújult a BP18 Egyesített Óvoda épülete

Új színeket és burkolatot kapott a Havanna lakótelepen található épület

Mozgásfejlődést támogató és fejlesztést segítő központtal bővült az Eszterlánc tagóvoda

Az óvoda épületében a tornaszoba mellett kialakításra került a mozgásfejlődést támogató, fejlesztést segítő központ.