Tisztelt Leendő Partnereink! / Kedves Érdeklődő Szülők!

A Bp18 Egyesített Óvoda honlapján, a Galériában elérhető az óvodák tárgyi környezetét- csoportszobákat, udvart bemutatkozó képi anyag, mely megmutatja az óvoda sajátosságos adottságait, tárgyi felszereltségét. Célunk, hogy képet kaphassanak épületeink felszereltségéről, a pedagógiai célú eszközeinkről, innovatív kezdeményezéseinkről, benyomást szerezhessenek tagóvodáinkról.

Gyermekük 2023/2024. nevelési évre történő óvodai jelentkezésével kapcsolatos kérdéseiket feltehetik az ovodaijelentkezes@bp18ovoda.hu e-mail címen, a +36 / 1 290 8263 és a +36 / 20-225-2476 telefonszámon.

Az óvodajelentkezési időszak 2023. május 8. és 10. között lesz, a jelentkezés a Bp18 Egyesített Óvoda weboldalának fő oldalán elérhető űrlap kitöltésével lesz lehetséges.

Gyermekeiket nagy szeretettel várjuk munkatársaimmal a Bp18 Egyesített Óvoda intézményeibe!

Keressenek minket bizalommal!

Kékesi Szilvia

Intézményvezető

Az óvodai beiratkozási hirdetményt a Megnyitás szóra kattintva tekinthetik meg: Megnyitás

Budapest, 2023. április 13.