Óvodai beiratkozás 2021/22 -es nevelési évre

Karácsonyi szeretetkosár, mert adni jó!

Az óvodák kezdeményezésére, az óvodába járó gyermekek szülői közösségének összefogásával több óvodai helyszínen sikerült az ünnepi készülődés közben ráirányítani a figyelmet arra, hogy ajándékot ADNI JÓÓÓÓ!

A Zöld Liget Tagóvoda 7. alkalommal nyerte el a Kerékpárosbarát Munkahely címet

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium idén tizenharmadik alkalommal hirdette meg a „Kerékpárosbarát Település” és „Kerékpárosbarát Munkahely” pályázatot.

Korcsályázni jó! A Bókay kerti jégpályán jártak óvodásaink ❄️

A kerületi óvodás gyerekek a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata által biztosított ingyenes programokon ismerkedhethetnek a téli sportokkal - a Bókay kertben található jégpályán a korcsolyázással.

A Német Nemzetiségi Óvodák Fesztiválja került megrendezésre kerületünkben

A Német Nemzetiségi Óvodák Fesztiválját szervezte meg kerületünkben a XVIII. Kerületi Német Nemzetiségi Önkormányzat.

"MI VILÁGUNK" Gyermekrajz Kiállítás a BP18 Egyesített Óvodában

Kedves, lelkes és várakozásokkal teli alkotómüvész palánták érkeztek szüleikkel a BP18 Egyesített Óvoda épületében található óvodaközpontba a tagóvodákból.