Kedves Szülők!

2022. októberétől újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listája a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai döntése alapján kerül összeállításra, a Pitypang tagóvodában Módos Vikória vezetésével a Kono Karate - Karate szakköre és Babócsy Júlia vezetésével a Fanatic táncegyüttes - Gyermektánc szakköre indul. A kiválasztott szakkörök a nevelési programban megfogalmazott célok elérését és a feladatok megvalósítását segítik.

Tagóvodánkban- figyelembe véve a gyermekek életkori sajátosságait-, a tevékenységet időkeretét 30-45 percben határoztuk meg, a foglalkozásokat külsős, szakvégzettséggel rendelkező szakemberek tartják. A foglalkozásokon a 4. életévet betöltött gyermekek vehetnek részt. Egy gyermek esetében két szakkör kiválasztását engedélyezzük.

A foglalkozások díját a szakkörvezetők szedik be. Hiányzás esetén a befizetett szakköri díj a következő hónapban jóváírásra kerül. A foglalkozásokon való részvétel feltétele a szülők írásbeli nyilatkozata, hogy a foglalkozás időtartama alatt gyermeke felügyeletet, olyan személyre bízza, aki ebben a minőségében nem az óvoda alkalmazottja. Jelentkezési lap és nyilatkozat jelenleg a csoportokban kérhető a Karate (Kedd és csütörtök du.) és a Gyermektánc (Hétfő és szerda du) foglalkozásokra.

FIGYELEM! A szakköri jelentkezést későbbiekben online is meg kell erősíteni - erről külön értesítést kapnak az előzetesen jelentkezett gyermekek gondviselői