Bábelőadáson vehettek részt óvodásaink a Havanna napok keretében

A Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata szervezésében megvalósuló Havanna napok programsorozat ingyenes bábszínházi lehetőséget biztosított a Havanna lakótelepen és a lakótelep környezetében található óvodáknak.

Csapatépítő bringás reggelin vett részt a BP18 Egyesített Óvoda munkatársi közössége

Feltöltődés, közösségépítés és egészségmegőrzés!

Hagyományt teremtenek a Vadvirág Tagóvoda munkatársai és ballagó ovisai

Generációkon átívelő kerületi hagyomány születik a Martinovics téren.

Közlekedésbiztonsági nap a Cseperedő Tagóvoda gyermekeinek részvételével

A Cseperedő óvoda iskolába készülő nagycsoportosai a BRFK XVIII. Kerületi Rendőrkapitánysága által szervezett- közlekedésbiztonsági napon vehettek részt a XVIII. kerületi KRESZ parkban.

Bemutatkozik Takácsné Boda Erzsébet, a Mocorgó Tagóvoda vezetője

Takácsné Boda Erzsébet a BP18 Egyesített Óvoda Pestszentlőrinci Mocorgó Tagóvodájának vezetője, szakvizsgázott óvodavezető.

Bemutatkozik Mészárosné Tömösközy Judit, a Kerekerdő Tagóvoda vezetője

Mészárosné Tömösközy Judit a BP18 Egyesített Óvoda Pestszentlőrinci Kerekerdő Tagóvoda vezetője, mesterpedagógus, szakvizsgázott fejlesztőpedagógus, szakvizsgázott gyógytestnevelő, szakvizsgázott közoktatásvezető.

Bemutatkozik Vecsei Brigitta, a Zenevár Tagóvoda vezetője

Vecsei Brigitta a Zenevár Óvoda tagóvodavezetője, mesterpedagógus és integrációs szakember.

Tojásfát díszítettek óvodásaink Húsvétra készülve

Több helyszínen is színes tojásfák fogadták a járókelőket Húsvét előtt Pestszentimrén is Pestszentlőrincen is

Bemutatkozik Horváthné Kapocsi Anikó, a Szivárvány Tagóvoda vezetője

Horváthné Kapocsi Anikó a BP18 Egyesített Óvoda Pestszentlőrinci Szivárvány Tagóvoda vezetője, óvodapedagógus, mesterpedagógus, óvodai szakértő, szakvizsgázott közoktatásvezető, esélyegyenlőségi referens végzettséggel.