2022. február 15. Vajdahunyad vára – Mezőgazdasági Múzeum

2021-ben immár 15. alkalommal került meghirdetésre és lebonyolításra az Agrárminisztérium, az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár közös együttműködésében a Zöld Óvoda minősítő címre vonatkozó pályázat. Tagóvodánk sikeresen részt vett a pályázaton és ezzel is hozzájárulva kiírók által megfogalmazott célokhoz, az intézményes környezeti és fenntarthatósági nevelés megvalósulásához.

A Pitypang Tagóvoda, mint harmadszori pályázó, ezen a napon vehette át a címmel járó oklevelet, díjat.

A környezeti nevelés, a fenntarthatósári nevelés megvalósulása biztos alapokat ad, hogy a következő pályázati lehetőség során óvodánk már az Örökös Zöld óvoda címre pályázzon.