Mocorgó Tagóvoda

Óvodánk 1969-ben épült, a főútvonalaktól távol eső Bókay-kert szomszédságában elhelyezkedő emeletes épület. Az óvoda nagy udvara óriás fáival, füves területeivel ideális a gyermekeknek az udvari játékra. Ideális környezetünk friss levegőjével, sok zöld növényével lehetőséget biztosít a madárbarát környezet és a környezetvédelem-környezetmegismerésére nevelés alakítására. Udvarunkat igyekszünk úgy kialakítani mászókáinkkal, egyensúlyfejlesztő lépegetőinkkel, futó és pedálos kerékpárjainkkal, hogy a gyermekek mozgásigényét maximálisan ki tudjuk elégíteni. Játszóházainkkal, homokozóinkkal, a sokak által messziről csodált villamosunkkal várjuk a gyermekeket és igyekszünk tartalmas udvari szabadidős tevékenységeket biztosítani. Mozgásfejlesztő programunk megvalósításához maximálisan hozzájárulnak tágas csoportszobáink, a műfüves OVI-Foci pályánk és a 2018-ban átadott tornaszobánk.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai