Zöldike Tagóvoda

Zöldike tagóvodánk 1953 óta működik, három vegyes életkorú csoportban 70 gyermeket fogad. ”Madárbarát” kert, jól felszerelt óvoda udvar, családbarát környezet várja az óvodába érkezőket. Az épülethez egybefüggő játszóudvar tartozik, nincs csoportonként elkülönítve. Ezt a gyermekek szabadság érzésének és a játékválasztási lehetőségének biztosítása érdekében fontosnak tartjuk. Az udvaron homokozók, ügyességet és mozgást fejlesztő játékok, nyári időszakra árnyékolók biztosítják a szabadtéri tevékenység lehetőségét. Az udvar egy részében tanösvényt, virágos és sziklakertet alakítottunk ki, ahol a gyermekek maguk is gyakorolhatják a növények gondozását. Óvodánk rendelkezik a törvény által ajánlott személyi feltételekkel. Az Egyesített Óvoda intézményvezetője koordinálja a szakmai-, közösségi-, gazdasági élet szervezésével együtt járó feladatokat, munkáját óvodai egységenként tagóvoda-vezetők segítik.

Farsangi mulatság a Zöldike Óvodában 🎈🎭🎶

Szeretettel várunk minden gyerkőcöt február 16-án, pénteken a farsangi mulatságunkra!

Szülői értekezletek időpontja

Halacska csoport - Szeptember 04. 16:30 Katica csoport - Szeptember 5. 16:30 Teknős csoport - Szeptember 6. 16:30

Évkezdéssel kapcsolatos információk

Augusztus 28-án, 16 órától tartjuk szülői értekezletünket a kiscsoportos gyerekek szülei számára.

Várjuk a Föld napi virágültetéshez a joghurtos dobozokat

Joghurtos vagy tejfölös dobozok újrahasznosításával fogunk közösen virágot ültetni a gyerekekkel.

Téli madárvédelem, főszerepben Peeperrel, a bagollyal 🦉

Ismét óvodánkban köszönthettük a Tüskéshátú Madártanodából Orsi nénit, akit ez alkalommal Peeper, a bagoly kísért el.

Nálunk járt a Tüskéshátú Madártanoda sünije 🦔

Az állatok világnapja alkalmából ellátogatott hozzánk a Tüskéshátú Madártanoda munkatársa, Orsi néni, aki egy igazi sünt is hozott magával.