Zöld Liget Tagóvoda

A Főváros XVIII. kerületében, Pestszentimrén az Ady Endre utca 127-ben található óvodánk. 2022-ben lesz 70 éves az óvoda. 1952-ben 100 gyermek részére épült a hosszú, lapos tetős szimmetrikus épület. A négy csoportszobában négy közel homogén összetételű csoport van. Az óvoda épületéhez kettő nyitott és egy fedett terasz tartozik. A csoportszobákból nyílik lehetőség a kijárásra, így jó idő esetén a gyermekek étkezése, játéka a teraszon is történhet. Óvodásaink közül nagyon sokan vannak, akiknek szülei, nagyszülei is ebben az óvodában voltak óvodások. Kertes, családi házban élnek gyermekeink, két-három generáció együtt. Egyre nagyobb réteg igényli, hogy kertje, környezete gondozott, szép legyen. A családi házak udvarain mini parkok létesülnek, füvesítenek, örökzöld növényeket ültetnek. Egyéni arculatú óvodaudvarunkat, kertünket mi is egyre szebbé varázsoljuk.

NYITOTT NAP

Nyitott nap a Zöld Ligetben