Vadvirág Tagóvoda

A BP18 Egyesített Óvoda Pestszentlőrinci Vadvirág Tagóvodája 1960 óta nyújt 50 gyermeknek családias jellegű ellátást vegyes életkorú csoportjaiban. A 2016-ban felújított épület korszerűsített helyiségeivel, a tetőtérben kialakított fejlesztő- és tornaszobával, „madárbarát”, ősfás környezetben, az udvaron dísztóval és jól felszerelt sportudvarral várja az óvodáskorú gyermekeket. Az előkertben lévő „élmény-ösvényen” a gyerekek felnőtt vezetésével szerezhetnek tapasztalatokat közvetlen természeti környezetükről. Mindkét csoportszoba igényesen és gazdagon felszerelt a gyermekek által használt eszközökkel, játékokkal, berendezési tárgyakkal. A kialakított játékterek önfeledt játékra ösztönzőek és sokféle tapasztalatszerzésre kínálnak lehetőséget. Az épületekhez egybefüggő játszóudvar tartozik, ami nincs csoportonként elkülönítve. Ez támogatja a gyermekek szabad játékeszköz választását és társas kapcsolataik bővülését, mélyülését.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai