Napvirág Tagóvoda

Óvodánk 2014 szeptemberében nyitotta meg kapuit, Pestszentimrén csendes, kertvárosi környezetben található. Három vegyes életkorú csoportban fogadjuk a gyerekeket. Szakképzett óvodapedagógusok és nevelőmunkát segítő munkatársak (dajkák, pedagógiai asszisztens, kertész karbantartó) dolgoznak óvodánkban. Az épület 100 éves, eredetileg iskolaépületként funkcionált, amely az önkormányzat által elnyert uniós forrás megnyerésével került teljes körű felújításra. A felújított intézmény az uniós előírásoknak valamennyi tekintetben megfelelő, modern, akadálymentesített, minden igényt kielégítő épület, mely maximálisan biztosítja az óvodáskorú gyermekek neveléséhez szükséges feltételeket. A csoportszobáink tágasak, esztétikusak, kellemes, otthonos környezetet biztosítanak a hozzánk járó gyermekek számára. Minden csoportszobában megtalálhatóak a gyermekek életkori sajátosságainak megfelelő játékok, teljes mértékben biztosítjuk a szabad játékhoz szükséges feltételeket.

NYÍLT NAP TAGÓVODÁNKBAN

Nyílt nap a Napvirág tagóvodában

Hangszersimogató

Zene világnapja

Színházi előadás

HAHOTA Színház - a Brémai muzsikusok előadása óvodánkban.

Fenntarthatóságra Nevelés Napvirág Tagóvodánkban

Óvodánk bemutató Központja