Kisvackor Tagóvoda

A Pestszentimrei Játékvár Tagóvodánknak mindkét épülete csendes, nyugodt övezetben, családi házas környezetben található. Épületeink hosszú idő óta óvodaként működnek, kevés csoporttal, ennek köszönhetően családias légkörrel tudjuk biztosítani az ide járó gyermekek harmonikus személyiségfejlődését. Az udvaraink szélvédettek, nem utcafrontiak, ez az adottságunk lehetőséget biztosít az udvaron végezhető változatos mozgástevékenységekhez, a szabad játékhoz. A felállított játékok sokszínűségét mobilizálható eszközeinkkel is gazdagítjuk. Csoportszobáink különböző alapterületűek, gondosan felszereltek ahova vegyes életkorú gyermekeink járnak. Óvodai környezetünk kedvező feltételt biztosít a gyermekek harmonikus fejlődéséhez, ezzel együtt a családokkal való hatékony együttműködésünknek köszönhetően, a BTM-s, SNI-s gyermekek együttneveléshez, integráláshoz.

Megújulunk Játékvár Tagóvoda leszünk

2023. őszétől Játékvár Tagóvoda néven újul meg óvodánk.

Állatok Világnapja a Kisvackorban 2022.10.04.

Állatbemutató ovinkban

Madárbemutató a Madarak és fák napján 2022.05.10.

Kisteleki Gergely vendégeskedik óvodánkban Zsivánnyal és Verával.

Magaságyások között

Tagóvodánkban szülői segítséggel több magaságyás lett kialakítva.