BEMUTATKOZIK A JÁTÉKVÁR TAGÓVODA

A Pestszentimrei Játékvár Tagóvodánknak mindkét épülete csendes, nyugodt övezetben, családi házas környezetben található. Épületeink hosszú idő óta óvodaként működnek, kevés csoporttal, ennek köszönhetően családias légkörrel tudjuk biztosítani az ide járó gyermekek harmonikus személyiségfejlődését.

Az udvaraink szélvédettek, nem utcafrontiak, ez az adottságunk lehetőséget biztosít az udvaron végezhető változatos mozgástevékenységekhez, a szabad játékhoz. A felállított játékok sokszínűségét mobilizálható eszközeinkkel is gazdagítjuk.

Csoportszobáink különböző alapterületűek, gondosan felszereltek ahova vegyes életkorú gyermekeink járnak.

Óvodai környezetünk kedvező feltételt biztosít a gyermekek harmonikus fejlődéséhez, ezzel együtt a családokkal való hatékony együttműködésünknek köszönhetően, a BTM-s, SNI-s gyermekek együttneveléshez, integráláshoz.

Munkánkat heti rendszerességgel segíti logopédus, pszichológus, fejlesztőpedagógus és utazó gyógypedagógus.

Óvodáinkban az óvodapedagógusok a pedagógiai asszisztensekkel, dadusokkal hatékonyan együttműködve, egymás munkájára építve tervezik és szervezik az óvodai élet mindennapjait.