Kerekerdő Tagóvoda

Óvodánk Budapest XVIII. kerület kertvárosában található. Kerekerdő bázis óvodánkat 2007. szeptemberében vehettük birtokba, 2009. szeptemberétől belső bővítés eredményeként hat vegyes életkorú csoportban 145 gyermeket tudunk fogadni. Az óvoda tornateremmel, sószobával, játszósarokkal, fejlesztő szobával, jól felszerelt játszóudvarral, zöld környezettel várja a hozzánk érkező gyermekeket, a Balázs tó szomszédságában. Intézményünkben az óvodapedagógusok által megtervezett és kialakított csoportszobák várják a hozzánk érkező gyermekeket, melyek igényesen és gazdagon felszereltek a gyermekek által használt eszközökkel, játékokkal, berendezési tárgyakkal. A kialakított játékterek önfeledt játékra ösztönöznek, és sokféle tapasztalatszerzésre kínálnak lehetőséget. A csoportszobákban a játékeszközök elhelyezésére szolgáló polcok mellett, jól tagolt sarkokat alakítottunk ki, ahol egy-egy tevékenységhez szükséges eszközöket helyeztünk el: babaszoba, mesekuckó, kézműves sarok, stb.

NYITOTT NAP A KEREKERDŐBEN!

Nemsokára eljön a nap, hogy gyermeke megkezdje az óvodát, de még nem tudja melyik ovit válassza? A már hagyománnyá vált tavaszi nyílt napunk remek lehetőséget ad arra, hogy megismerkedjen intézményünkkel, pedagógusainkkal, óvodai programunkkal.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai