Hétszínvirág Tagóvoda

Óvodánk 1976-ban épült, Pestszentlőrinc Ganz Kertvárosi részében található. A kertvárosi, családi házas környezet, a csend, a tiszta levegő jó alapot ad a gyermekek egészséges fejlődéséhez. Az intézmény rendkívül előnyös területi elhelyezkedésén túl, nagy előnye, hogy egy gyermekcentrum része. Tőszomszédságában bölcsőde és iskola van. Parkosított udvarával, Madárbarát Tanösvényével megnyerő benyomást kelt. Óvodánkban 8 csoport fogadja a hozzánk jelentkező gyermekeket. A 6 csoporttal működő nagy óvoda és a 2 csoporttal működő kisóvoda. Törekszünk a homogén csoportok kialakítására, ezt azonban befolyásolja a jelentkező gyermekek életkora Az épület adottságaiból adódóan ideális feltételeket nyújt a gyermekek neveléséhez, az egészséges és biztonságos óvodai élethez. A csoportokban magas szakmai színvonalon képzett felsőfokú végzettségű óvodapedagógusok, érettségivel és képesítéssel rendelkező pedagógiai asszisztensek, valamint szakképzett dajkák segítik a nevelő oktató munkát.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai