Gyöngyszem Tagóvoda

A XVIII. kerületben, kertvárosi övezetben található óvodánk a Vezér Utcai Óvoda ünnepélyes átadása 1974-ben volt. Négy csoporttal kezdte meg a működését, két konyhával, mosókonyhával és egy szolgálati lakással (a mosókonyha és a szolgálati lakás évtizedek óta csoportszobaként funkcionál). 45 év alatt sokat változott az óvoda külső és belső arculata. Az óvoda épülete kétszintes, a földszinten csoportszobák, tálaló-melegítő konyha (elektromos étellifttel), kazánház, valamint az egészségnevelés, egészségvédelem fejlesztésére az aulában kialakított sószoba áll a gyermekek rendelkezésére. A Gyöngyszem tagóvoda épületében 2016-ban jelentős munkálatok voltak. Az épülethez egy 148 nm-es rész épült. A földszinten egy 74 nm-es csoportszoba, mely 25 gyermek befogadására alkalmas, az emeleten egy 74 nm-es tornaszoba került kialakításra.

MÁRCIUSBAN NYITOTT NAP LESZ ÓVODÁNKBAN

2022. Március 26.-án délelőtt szeretettel várjuk az óvodaválasztás előtt álló szülőket.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök.