Csemete Tagóvoda

Intézményünk családi házas környezetben az Üllői úton helyezkedik el két épületben. Egyik épület sem óvodának épült. A múlt században épült villaépületben 1946 óta működik óvoda. Az intézmény megújult külső és belső képével, parkosított udvarával, megnyerő benyomást kelt. A hat csoporttal működő óvoda ideális feltételeket nyújt a gyermekek neveléséhez, az egészséges és biztonságos óvodai élethez. Óvodánk az épület adottságai révén családias, nyugodt sziget. Intézményünk könnyen megközelíthető. Tágas, nagyon szép udvarunk rendezett, vegyes borítású területekkel, szép zöldnövényekkel. A mozgásfejlesztő udvari játékok télen-nyáron jó játszólehetőséget nyújtanak a gyermekeknek. Intézményünk családi házas környezetben az Üllői úton helyezkedik el két épületben. Egyik épület sem óvodának épült. A múlt században épült villaépületben 1946 óta működik óvoda. Az intézmény megújult külső és belső képével, parkosított udvarával, megnyerő benyomást kelt.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai