BP18 Egyesített Óvoda

Óvodánk a BP18 Egyesített Óvoda Budapesten, a XVIII. kerületi Havanna lakótelep szélén, a Kondor Béla sétány elején található. A tágas, barátságos, megújult óvodaépületben immár 40 éve nevelkednek óvodás gyermekek. 2020. augusztus 01.-től 5 csoportban látjuk el az óvodánkba jelentkező gyermekeket. Óvodánk épületében kapott helyet a BP18 Egyesített Óvoda szakmai központja is. Az ötcsoportnyi óvodást sokoldalúan képzett, szakmailag hiteles, a gyermekekért és szakmájukért elkötelezett gyermekközpontú nevelést biztosító óvodapedagógusok nevelik. Munkájukat szakképzett nevelést segítő dajkák és két pedagógiai asszisztens segíti. A zöldkörnyezet alakítását és fenntartását kertész/karbantartó munkatársunk végzi. A gyerekek vegyes életkorú csoportokban kezdik óvodás éveiket óvodánkban, az óvodában töltött utolsó életévükben kerülhetnek át a homogén életkorú csoportba- ezzel is segítve az óvoda- iskola átmenet megkönnyítését.

NYITOTT NAP A BP18 EGYESÍTETT ÓVODA 27 TAGÓVODÁJÁBAN

Március 26-án minden tagóvodánk nyitott napon várja az óvodaválasztás előtt álló szülőket.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai