Aprók Falva Tagóvoda

Óvodánk a forgalomtól távol eső, családi házakkal körülvett „Csemetekert”, melyet 1947-ben alapítottak. Ekkor három csoporttal működött, majd 1973-ban bővítették, öt csoportosra. 2001 szeptemberétől egy csoport megszüntetésével tornaszoba kialakítására került sor. Csoportszobáink tágasak, 25 gyermek befogadására alkalmasak. Bútoraink, ágyaink a gyermekek igényeihez igazítottak, meghittséget, nyugalmat, harmóniát árasztanak. A téli időszakban só fluidizációs készülékek biztosíthatnak Parajdi sóbánya minőségű levegőt néhány csoportba, nyáron klimatizáltak a gyermekek által használt csoportszobák. Játékparkunk folyamatosan megújuló változatos játékokból áll, melyekkel a gyermekek egyéni fejlesztése, a tehetséggondozás és a prevenció egyaránt megvalósítható. Nem zárkózunk el az infokommunikációs eszközöktől sem.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai