Zenevár Tagóvoda

Intézményünk csendes, családi házas övezetben működik. 1973-ban Pest-Buda egyesítésének centenáriumi évfordulója alkalmából létesítették. Óvoda bejáratát díszíti az arculatot tükröző falfestmény, és a térburkolatban megjelenő motívumok. A lapos tetős, egyemeletes, épület, melyet 2015-ben energetikailag felújítottak, korszerűsítettek, a gyermekek nagyobb biztonságát és az intézmény gazdaságosabb működését szolgálja. Kialakításra került egy új, korszerűen felszerelt az autizmus spektrumzavarral küzdő gyermekek fejlesztését segítő szoba, valamint az óvodásaink fejlesztését szolgáló fejlesztő-logopédiai helyiség is, valamint zene és energia-szoba. Hatalmas fás, ligetes udvar övezi, ahol minden korcsoportnak felújított udvarrésze van.

Szakköri jelentkezés a 2021/2022 nevelési évben

2021. október 15-től újra indulnak a szakkörök. A szakkörök listáját a szülői igények figyelembevételével a tagóvodavezetők szakmai