A Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata szervezésében megvalósuló Havanna napok programsorozat ingyenes bábszínházi lehetőséget is biztosított a Havanna lakótelepen és a lakótelep környezetében található óvodáknak, az óvodás gyermekek számára 2022. szeptember 9-én délelőtt.
A Holdfű Színház művészeinek előadásában Királyos meséket láthattak a lakótelepen és annak közelében lévő óvodákba járó gyermekek, így a mi óvodánk több csoportja is részt vett a programon. Az előadás színvonalas, szórakoztató, tetszetős volt és nagy élményt nyújtott a gyerekeknek, felnőtteknek.
Ezúton is köszönjük a szervezőknek, hogy lehetővé tették számunkra, ennek az ingyenes műsornak a megtekintését!