Napraforgó Tagóvoda

Óvodánk épülete városszéli lakótelepen, egy kis erdős terület mellett, amely évek óta kedvelt séta és kirándulóhelyünk. A Gloriett lakótelepen 1990-ben épült, korszerű, földszintes óvoda jelenleg hat csoporttal működik, épületegyüttest alkot a bölcsődével. Felmenő rendszerű, vegyes csoportokat szervezünk. Az óvoda berendezésénél szem előtt tartjuk a gyermekek egészséges fejlődését, mozgás és játékigényük kielégítését, biztonságukat. Az ízlésesen berendezett előtér, ill. logopédiai szoba lehetőséget ad a szülők fogadására. Külső tágas játszótérrel, sportudvarral, belső terasszal, és tornaszobával rendelkezünk, melyben sófal került kiépítésre. Udvarunk tágas, szint eltolással kialakított, amely jó lehetősége nyújt a különböző tevékenységek elkülönítésére: az egyes mozgásos játékokra is elegendő hely áll rendelkezésre és a békésebb beszélgetésekre, megfigyelésekre, önálló gyermeki felfedezésekre is lehetőség van.

"Nulladik" szülői értekezlet az új kicsik szüleinek

Tájékoztató értekezlet az újonnan óvodát kezdő gyermekek szülei részére

Segítség az ovit kezdő kicsik szüleinek

A befogadásról

Közösségi szavazás a kerületi gyerekekért

Felhívás egy szavazásra, ahol egy új játszótér és közösségi tér létrehozása a tét!

Zöld hírek
Családi ketészkedés

Családi kertszépítés az oviban

Cinkementés!