Napraforgó Tagóvoda

Óvodánk épülete városszéli lakótelepen, egy kis erdős terület mellett, amely évek óta kedvelt séta és kirándulóhelyünk. A Gloriett lakótelepen 1990-ben épült, korszerű, földszintes óvoda jelenleg hat csoporttal működik, épületegyüttest alkot a bölcsődével. Felmenő rendszerű, vegyes csoportokat szervezünk. Az óvoda berendezésénél szem előtt tartjuk a gyermekek egészséges fejlődését, mozgás és játékigényük kielégítését, biztonságukat. Az ízlésesen berendezett előtér, ill. logopédiai szoba lehetőséget ad a szülők fogadására. Külső tágas játszótérrel, sportudvarral, belső terasszal, és tornaszobával rendelkezünk, melyben sófal került kiépítésre. Udvarunk tágas, szint eltolással kialakított, amely jó lehetősége nyújt a különböző tevékenységek elkülönítésére: az egyes mozgásos játékokra is elegendő hely áll rendelkezésre és a békésebb beszélgetésekre, megfigyelésekre, önálló gyermeki felfedezésekre is lehetőség van.

NYITOTT NAP AZ OVIKBAN

Március 26-án nyitott napon várják a kerületi óvodák, így a Napraforgó tagóvoda is az érdeklődő szülőket.

ÚJ BEMUTATKOZÓ KISFILM

Új bemutatkozó videó érhető el a Napraforgó oviról.

ÚJÉVI ÜDVÖZLET

Üdvözlet

Zöld hírek
Víz világnapja 2022