Kölyökmackó Tagóvoda

A Kölyökmackó Tagóvoda Pestszentimre kertvárosi részén, csendes, családi házas környezetben helyezkedik el, és közel 89 éves múltra tekint vissza. Csoportszobáink gyermekbarát, esztétikus, a pedagógiai munkánkhoz szükséges eszközökkel jól felszereltek, továbbá 2 csoportban galéria is növeli a játékteret. A játéktevékenységekhez az életkori és egyéni sajátosságoknak megfelelő, képességeket fejlesztő, változatos játékeszközök állnak rendelkezésre. Mindhárom csoportunkba vegyes életkorú gyermekek járnak, ebből kifolyólag nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni bánásmódra, a differenciálásra, illetve arra, hogy minden gyermek magas színvonalú, szeretetteljes nevelésbe részesüljön. Nevelőtestületünk pedagógiai szemléletét, gondolkodását, szervezeti kultúráját, hivatástudat, szakmai elkötelezettség, partnerközpontúság, innovatív szellem, aktív együttműködés, valamint alkotó team-munka jellemzi.

NYITOTT NAP AZ ÓVODÁINKBAN

Kedves leendő Óvodások és Szüleik! 2022. március 26.-án 9.00 és 12.00 óra között, nyitott napot tartunk. Szeretettel várunk minden érdeklődő Szülőt óvodánk és óvodapedagógusaink megismerésére.