Cseperedő Tagóvoda

Cseperedő Tagóvodánk a kerület centrumában a Lakatos lakótelepen helyezkedik el, családias hangulatú, kertvárosi környezetben. Intézményünkben 5 csoport működik, melyből egy csoportban német nemzetiségi nevelés folyik. A csoportok homogén, - a nemzetiségi csoport vegyes életkorú - összetételűek. Az elmúlt évek során az óvoda épülete külső és belső felújításon esett át, melynek köszönhetően korszerű és esztétikus környezetben fogadjuk a gyermekeket. Madárbarát címet elnyert udvarunk is a kicsik egészséges fejlődését szolgálja. Gazdag játék és eszköz készlettel, torna és focipályával, tornaszobával, kerti zuhanyzóval, a szabad mozgáshoz szükséges nagy térrel rendelkezünk.

A tagóvodában a 2022/2023. nevelési évben német nemzetiségi pedagógus szakember hiány miatt, a nemzetiségi kétnyelvű óvodai nevelés szünetel.

Az aktuális nevelési évben német nemzetiségi pedagógus szakember hiány miatt, a nemzetiségi kétnyelvű óvodai nevelés szünetel.

Föld napja

A föld napja alkalmából a tavaszvárás reményében, szorgos kis kezek és Zoli bácsi (kertész) segítségével varázsoltuk hangulatosabbá az udvarunkat.

Közlekedésbiztonsági délelőtt

Nagycsoportosaink a BRFK XVIII. kerületi Rendőrkapitányság által szervezett közlekedésbiztonsági napon vehettek részt a közeli Kresz parkban. A hasznos és érdekes program végén minden gyermek ajándékkal távozhatott. Köszönjük a lehetőséget.

MADARAT GYŰRŰZTÜNK

A gyermekek közvetlen tapasztalás útján ismerkedhettek a madárgyűrűzés folyamatával