Az Eszterlánc, Pitypang, Robogó, Vándor, Mocorgó, Cseperedő, BP18  Egyesített Óvoda gyermekei pedálos áramfejlesztő kerékpárokkal üzemeltettek kisvasutat, hallgattak zenét és működtették a különböző berendezéseket.

⏰Óvodáinkban március 25-én, 14-15 óra között egy órára lekapcsoltuk az áramszolgáltatást, mérsékeltük az intézményeink áramfogyasztását ezzel is felhívtuk a figyelmet az energiatakarékosság fontosságára és a környezettudatosságra.

A WWF által alapított Föld Órája programhoz való csatlakozást, a gyermekek szemléletformálását támogató program megrendezését a XVIII. Önkormányzat - Szaniszló Sándor polgármester úr és Kassai Dániel az oktatási bizottság elnöke, környezetvédelmi tanácsnok úr is támogatta.