A beszédhibás gyermekek fejlesztése általában hosszú és komplex folyamat, amiben nemcsak a logopédusok, hanem az óvodapedagógusok, az intézmények és a szülők egyaránt fontos szerepet játszanak.

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XVIII. Kerületi Tagintézmény logopédiai munkacsoportja ma elismerésben részesítette azt a három kerületi óvodapedagógust, akik a kritériumrendszerük alapján oroszlánszerepet vállaltak a XVIII. kerületi kicsik logopédiai terápiájában.

Szívvel-lélekkel a szép beszédért díjat kaptak:

• Cakó Lászlóné tagóvoda vezető - Pestszentlőrinci Pitypang Tagóvodája

• Lucza Erika óvodapedagógus - Pestszentlőrinci Nyitnikék Tagóvodája

• Pintér Noémi óvodapedagógus - Pestszentlőrinci Cseperedő Tagóvodája

Két szülőt is díjaztak, ők a járvány alatti online ellátásban nagyon aktívan segítették a terápiákat:

• Tanka Mónika szülő, BP18 Egyesített Óvoda Pestszentimrei Kölyökmackó Tagóvodája

• Pércsi-Szemes Rita szülő, BP18 Egyesített Óvoda Pestszentlőrinci Kerekerdő Tagóvodája

Az intézmények közül a BP18 Egyesített Óvoda (egykori Bóbita Óvoda) teljes munkatársi közössége részesült elismerésben.

Gratulálunk mindannyiuknak!